مکانیک متخصص ماشینت رو رایگان انتخاب کن

سرویس معرفی تعمیرگاه و تامین قطعات بانیترو در شهر تهران

برخی از تعمیرگاه های برتر همکار بانیترو

تعمیرگاه مهندس بختیاری
تعمیرگاه رجب زاده
تعمیرگاه پاسارگاد میرزایی

مشاوره فنی رایگان و معرفی تعمیرگاه

از لحظه ورود به تعمیرگاه، تا رفع کامل مشکل خودرو در کنار شما

تیم پشتیبانی بانیترو از لحظه ورود خودروی شما به تعمیرگاه در کنار شما خواهد بود و شما را از تمامی مراحل تعمیر با خبر می کند تا تجربه ­ای شگفت انگیز را از مراجعه به تعمیرگاه داشته باشید.

معرفی تعمیرگاه تخصصی و مطمئن

تمامی تعمیرگاه­ های همکار بانیترو توسط کارشناس متخصص بررسی و تایید شده­ اند.
بانیترو خدماتی که شما در این تعمیرگاه­ ها دریافت می کنید را گارانتی می کند.

تامین لوازم یدکی با گارانتی اختصاصی بانیترو

در صورت نیاز به لوازم یدکی در زمان تعمیر خودرو، بانیترو با هماهنگی و تایید شما قطعات مورد نیازتان را به تعمیرگاه ارسال می ­کند.
تمامی قطعات حداقل سه ماه گارانتی بانیترو را خواهند داشت.
در صورتی خرابی قطعه تامین شده، اجرت تعمیر مجدد به عهده بانیترو است.

سوالات متداول

چگونه یک مکانیک خوب پیدا کنیم؟

این نکات را پیش از مراجعه به تعمیرگاه به یاد داشته باشید. با افزایش قیمت خودرو در بازار، نگهداری خودرو اهمیت بیشتری پیدا کرده است. چک‌آپ‌های دوره‌ای خودرو و تشخیص و تعمیر سریع خرابی‌های احتمالی، می‌تواند تاثیر زیادی در افزایش طول عمر خودروی شما داشته باشد. برای همین پیدا کردن یک مکانیک خوب که بتوان به وی اعتماد کرد، می‌تواند بسیار مهم باشد. در ادامه توصیه‌هایی را که می‌تواند به شما در انتخاب مکانیک مناسب کمک کند بررسی می‌کنیم.

مشورت با دوستان و آشنایان

همیشه می‌توانید افرادی را در اطراف خود پیدا کنید که تجربه‌های خوب یا بدی از مراجعه به تعمیرگاه داشته‌اند. حتی ممکن است برخی از آن‌ها در بین آشنایان خود یک مکانیک قابل اعتماد را سراغ داشته باشند.

اما شما ابتدا باید با مشورت یک فرد معتمد یا متخصص در زمینه فنی خودرو، مشکل اصلی خرابی خودروی­تان را متوجه شوید و سپس برای مراجعه به تعمیرگاه تخصصی اقدام کنید.

اطمینان پیدا کردن از تخصص تعمیرکار

درست است که بدبینی خیلی زیاد هم خوب نیست، اما با توجه به اینکه تعمیر خودرو، یکی از شغل‌های نسبتا رایج در شهرهای مختلف است و در خیلی از محله‌ها می‌توانید حداقل یک تعمیرگاه را پیدا کنید، ممکن است در بین آن‌ها افرادی باشند که تخصص کافی برای انجام کار را نداشته باشند. برای همین به اولین مکانیکی که مراجعه کردید اعتماد نکنید، و در صورت امکان ماشین را به چند نفر نشان دهید.

چگونه از تخصص تعمیرکار خودرو اطمینان پیدا کنم؟

  1. اولین راه برای اطمینان از تخصص تعمیرکار خودرو استفاده از تجربیات دیگران در مراجعه به آن تعمیرگاه است. شما این تجربیات را ممکن است از طریق صحبت با دوستان و آشنایان متوجه شوید یا از طریق خواندن نظرات دیگران در مورد سرویسی که دریافت کرده­اند.
  2. مراجعه به وبسایت یا صفحه اینستاگرام تعمیرگاه راه حل بعدی شما برای پاسخ به این سوال است. معمولاً مکانیک­های حرفه­ای در وبسایت یا اینستاگرام خود به سوالات فنی مشتریان پاسخ میدهند و در مورد سرویس­هایی که انجام میدهند محتوای آموزشی منتشر میکنند.
  3. مدیران بهترین تعمیرگاه­ها تجربه­ی کار در خارج از کشور و یا فعالیت در نمایندگی­های مرکزی شرکت­های خودروسازی مختلف مثل هیوندا و کیا، رنو، مدیران خودرو و… را در کارنامه خود دارند. علاوه بر این، مدرک حضور در دوره­های آموزشی تخصصی خود را معمولاً به دیوار تعمیرگاه نصب کرده­اند و شما می­توانید پیش از تحویل ماشین خود آن­ها را مشاهده کنید.
  4. یک مکانیک خوب همیشه سرویس خود را گارانتی میکند تا خیال مشتری از بابت تعمیر خودرو را راحت کند. یادتان باشد پیش از مراجعه به بهترین تعمیرگاه­های تهران و دیگر شهرهای ایران، بررسی کنید که آیا سرویس خود را گارانتی میکنند یا خیر؟

خرید لوازم یدکی خودرو

این روزها با افزایش قطعات تقلبی و با کیفیت پایین در بازار، افراد زیادی با مشکل خرابی­های پر خرج بعد از تعمیر خودرویشان مواجه می­شوند. برخی افراد تهیه لوازم یدکی مورد نیاز خودرویشان را به مکانیک خودرو می­سپارند، اما توجه داشته باشید تعمیرکار خودروی شما همیشه فرصت جست و جو و پیدا کردن لوازم یدکی با کیفیت بالا و قیمت به صرفه را ندارد. گاهی اوقات ممکن است مکانیک به خاطر اعتماد به فروشنده لوازم یدکی، قطعه را روی خودروی شما نصب کند، در صورتی که آن قطعه دارای مشکل است و هیچ ضمانت و گارانتی برای آن وجود ندارد و شما تصور میکنید که مشکل پیش آمده برای خودروی شما به خاطر کار بد مکانیک است.

برای حل این موضوع پیشنهاد ما به شما این است که لوازم یدکی مورد نیاز ماشینتان را خودتان تهیه کنید تا با خیال راحت از کیفیت و قیمت قطعه، سرویس مورد نیاز برای خودروی شما انجام شود.

استفاده از مشاوره‌های آنلاین

در این بین، برخی از وبسایت‌های آنلاین هستند که می‌توانند کار شما را در انتخاب بهترین تعمیرگاه برای ماشینتان، ساده کنند. در وبسایت بانیترو، لیستی نسبتاً جامع از تعمیرگاه­های متخصص شهر تهران آماده کرده‌ایم. و شما می‌توانید به بهترین مکانیک‌های تهران دسترسی داشته باشید. البته خدمات بانیترو فقط به این موضوع ختم نمی‌شود.

در صورتی که از طریق بانیترو تعمیرگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید، می‌توانید از خدمات اختصاصی برای مشتریان هم بهره‌مند شوید. خدماتی که از تعمیرگاه­های مورد اعتماد بانیترو دریافت می­کنید دارای ضمانت بانیترو می­باشند و در صورت بروز مشکل در قطعه تامین شده از طرف بانیترو، به صورت رایگان قطعه جایگزین برای شما ارسال خواهد شد و طبق ضمانت نامه بخش مشخصی از اجرت نصب تعمیرکار پرداخت خواهد شد.

با توجه به شرایط فعلی کرونا، نیازی نیست تا در سطح شهر بگردید تا تعمیرکار مناسب پیدا کنید و برای این کار می‌توانید از خانه‌ی خودتان هم تعمیرگاه مناسب خودرویتان را بیابید.

علاوه بر خدمات بالا، در صورتی که از طریق بانیترو با مکانیک مورد نظر خود ارتباط بگیرید، می‌توانید تا ۶ ماه از بازدیدهای دوره‌ای استفاده کنید که درباره‌ی صحت کارکرد خودروی شما و موفقیت‌آمیز بودن تعمیر، به شما اطمینان می‌دهد.

بانیترو به همراه مکانیک خودروی شما، بهترین تجربه از مراجعه به تعمیرگاه را برای شما رقم می­زند.

فهرست