ما بانیترو هستیم

تامین کننده لوازم یدکی و معرفی تعمیرگاه معتبر

چکیده چهل سال تجربه و تخصص

استعلام قیمت و سفارش لوازم یدکی به کمک بانیترو، معادل یک گشت و گذار کامل در بازار لوازم یدکی و در نهایت یافتن بهترین انتخاب برای خودرو شماست. می‌توانید لوازم یدکی مورد نیازتان را در اپلیکیشن بانیترو ثبت نموده و در زمان کوتاهی از چند تامین‌کننده معتبر و دست اول بازار موجودی و پیشنهاد قیمت دریافت کنید. در هر مرحله از خرید با کارشناسان بانیترو مشورت کنید. اپلیکیشن بانیترو بهترین و به صرفه ترین انتخاب را به شما نشان داده و در صورت خرید قطعه، از خدمات گارانتی اختصاصی بانیترو بهره مند می‌شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید به معتبرترین تعمیرگاه های مورد تایید بانیترو دسترسی داشته باشید. گارانتی اختصاصی بانیترو شامل تعویض قطعه معیوب و پرداخت اجرت تعمیر مجدد خودرو به تعمیرگاه خواهد بود.
بانیترو یک پلتفرم تخصصی و مشاور مسئولیت‌پذیر شما در تامین لوازم خودرو است؛ که تاکنون به بیش از 500 تعمیرگاه در تهران خدمت رسانی نموده است. تیم متخصص بانیترو با بیش از 40 سال سابقه و تجربه در زمینه لوازم خودرو، در تمامی مراحل خرید پاسخگوی مشکلات فنی شما بوده و اصالت و گارانتی قطعه را قبل از خرید، برای شما تضمین می‌کند.

0%
سفارش بدون بازگشتی
0
تعمیرگاه مشتری
0
رضایت مشتریان
0
تامین موفق قطعات

طراحی پلتفرم تامین لوازم یدکی بانیترو

ایده پلتفرم تامین لوازم یدکی بانیترو شکل گرفت.
تامین لوازم یدکی برای مصرف کننده نهایی توسط بانیترو، به صورت سفارش در اپلیکیشن و فروش مستقیم توسط تجار و واردکنندگان ارائه شد.
نشخه اول اپلیکیشن بانیترو لانچ شد.

نظر برخی از مشتریان بانیترو

فهرست