شرایط خرید از فروشگاه اینترنتی بانیترو

 1. مشتری گرامی الان که این متن را می‌خوایند، احتمالا قصد خرید از بانیترو را دارید. ضمن تشکر از وقتی که گذاشته‌اید، خواهشمندیم ادامه‌ی این مطلب را بخوانید تا با آگاهی کامل خریدتان را انجام دهید.
 2. هرگونه استفاده از بانیترو یا ثبت خرید در آن به منزله‌ی قبول مندرجات این صفحه است. لازم به ذکر است که امکان تغییر در مفاد این صفحه وجود دارد و مشتری در موقع خرید آن را بررسی خواهد نمود.
 3. تمامی فعالیت‌های بانیترو و کاربران آن تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده خواهد بود.
 4. راه‌های ارتباطی میان بانیترو و کاربرانش شماره‌ی تماس و پست الکترونیکی اعلام شده از طرف کاربران است. همچنین کاربران پس از درج این اطلاعات موافقت خود را برای دریافت تماس از بانیترو اعلام نموده‌اند. کانال‌های ارتباطی بانیترو در صفحه‌ی تماس با ما اعلام شده است و بانیترو تنها از طریق آنها با مشتری تماس می‌گیرد.
 5. بانیترو در حد توان و امکاناتش خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربرانش می‌داند.
 6. کاربران بانیترو مسئول حفاظت از اطلاعت شخصی و رمز ورود به سایت و اطلاعات حساب خود بوده و هرگونه قصور در این زمینه به عهده‌ی شخص کاربر خواهد بود.
 7. افراد زیر ۱۸ سال تنها با رضایت سرپرست قانونی مجاز به خرید از فروشگاه بانیترو هستند. در صورت اثبات خلاف این امر بانیترو سفارش را لغو خواهد نمود.
 8. سفارش‌های ثبت شده تا قبل از ساعت 14 در روزهای کاری، همان روز پردازش می‌شوند. سفارش‌های بعد از این ساعت، در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش مورد پردازش قرار می‌گیرند.
 9. کالاهای ثبت شده در سفارش، پس از پردازش و در صورت موجود بودن در انبار بانیترو یا امکان تهیه‌ی سریع آن، ظرف 2 روز کاری بسته بندی و برای ارسال آماده می‌شوند.
 10. به دلیل وجود مشکلات انبارداری و دشواری هماهنگی انبار و سایت، علیرغم تلاش مستمر تیم بانیترو، امکان دارد موجودی سایت با انبار تطابق نداشته باشد. در صورت عدم موجودی کالای سفارش داده شده، ظرف ۴۸ وجه پرداختی به حساب مشتری بازگردانده می‌شود. در صورت تمایل مشتری به باقی ماندن سفارش در حالت پردازش شده، کارشناسان بانیترو طی یک هفته برای تامین کالا تلاش خواهند نمود.
 11. شرایط خرید به صورت عمده با شرایط مندرج در این صفحه متفاوت بوده و مشتری می‌تواند به صورت تلفنی از شرایط آن مطلع شود. اگرچه امکان دارد اینگونه سفارشات مشمول تخفیف ویژه گردند ولی شامل شرایط ارسال رایگان نمی‌شوند.
 12. در صورت بروز نوسانات شدید قیمت کالای سفارش داده شده، بانیترو حق کنسل نمودن سفارش را برای خود محفوظ دانسته و مشتری ضمن انجام خرید از این شرط مطلع است. در این حالت در اسرع وقت مبلغ واریز شده به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.
 13. خسارت احتمالی ناشی از هرگونه اشتباه در اعلام آدرس و اطلاعات تماس به بانیترو و عدم حضور گیرنده به همراه کارت شناسایی هنگام تحویل مرسوله به آدرس اعلام شده، به عهده‌ی خریدار است.
 14. با توجه به قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، سفارش‌هایی که از طریق پست ارسال می‌شوند، فقط به صورت پرداخت در محل تسویه می‌شوند.
 15. مشتری موظف است هنگام تحویل و قبل از ترک محل توسط مامور تحویل دهنده (کارمند پست، کارمند تیپاکس، پیک موتوری) کالای ارسال شده را مورد بازبینی قرار دهد.
 16. بانیترو متعهد است که قبل از ارسال سفارش، کالا را از هر نظر بررسی نموده و پس از اطمینان از سلامت کامل آن نسبت به ارسال سفارش اقدام نماید. به هر حال خسارت فیزیکی ناشی از حمل و نقل و هرگونه ادعای خرابی کالای ارسال شده بایستی ظرف ۲۴ ساعت به اطلاع بانیترو برسد.
 17. به دلیل امکان بروز خطای سهوی، بانیترو متضمن مطابقت صد در صدی عکس و توضیحات مندرج در سایت با کالای فروخته شده نخواهد بود. به ویژه در مورد تصاویری که از بسته‌بندی یا شکل کلی محصول در سایت قرار دارد، ممکن است تولیدکننده در بازه‌های زمانی کوتاه مبادرت به تغییر ظاهر بسته‌بندی یا قالب بدنه‌ی آن نماید.
 18. در مورد خدمت «تضمین بهترین قیمت» لازم است کاربران محترم قبل از خرید حتما شرایط آن را که در همین سایت موجود می‌باشد، را مطالعه نمایند.
 19. سفارش‌های بیش از سه عدد کالا مشمول شرایط فروش عمده گردیده و مشتری می‌باست قبل از ثبت چنین سفارشی به صورت تلفنی از شرایط آن بویژه قیمت، که عموما پایین‌تراز قیمت مندرج در سایت است، و نحوه ی ارسال اطلاعات لازم را به دست آورد.
 20. در صورت بروز اتفاقاتی نظیر سیل، زلزله، آتش سوزی و از این قبیل بانیترو هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.