روش‌های پرداخت

 

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران بانیترو می‌توانند هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانکی در سایت بانیترو، هزینه سفارش خود را به‌صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی سفارش بوده و سفارش به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

در صورتی که مبلغ سفارش از طریق درگاه اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

مراحل پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران محترم بانیترو می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام انجام عملیات پرداخت اینترنتی شما به سایت بانک مربوطه منتقل شده و اطلاعات زیر از شما درخواست می‌شود. پس از وارد کردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در روی تمامی کارت‌های بانکی درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را از طریق دستگاه‌های ATM فعال نموده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد نموده و سپس بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. بعد از آن در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب نمایید.

کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانکی شما درج شده است. همچنین هنگام تعیین یا تغییر رمز اینترنتی کارت، کد CVV2 به اطلاع شما می‌رسد.

تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی اکثر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

لطفا در صورت انتخاب روش ارسال پستی، فقط گزینه‌ی پرداخت در محل را انتخاب نمایید. زیرا در حال حاضر شرکت پست فقط از این طریق با فروشگاه‌های اینترنتی همکاری می‌نماید.

 

پرداخت به صورت انتقال کارت به کارت

مشتریان محترم می توانند پس از ثبت سفارش مبلغ سفارش را به شماره کارت زیر واریز نموده و کد رهگیری آن را از طریق تماس تلفنی یا پیام کوتاه به بانیترو اطلاع بدهند.

6221061079749117

نزد بانک پارسیان

به نام سید مهدی چاووشیان

لطفا در صورت انتخاب روش ارسال پستی، فقط گزینه‌ پرداخت در محل را انتخاب نمایید. زیرا در حال حاضر شرکت پست فقط از این طریق با فروشگاه‌های اینترنتی همکاری می‌نماید.

 

پرداخت در محل هنگام تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به‌صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، بانیترو این امکان را نیز فراهم آورده است.

سفارش‌هایی که به‌صورت پرداخت در محل ثبت می‌شوند، ممکن است تا ۲ هزار تومان با هزینه پستی تقریبی محاسبه شده در سایت تفاوت داشته باشند. این امر به این خاطر است که مرسوله از طرف مشتری در فروشگاه بانیترو ثبت شده و پس از بسته‌بندی هزینه آن در سایت شرکت پست با توجه به وزن دقیق آن مشخص می‌شود. این مساله جای هیچ گونه نگرانی ندارد زیرا روی مرسوله فاکتور آن درج گردیده و در صورت هرگونه مغایرت با قیمت‌های فروشگاه بانیترو کاملا قابل پیگیری است.

در سفارش‌های شهر تهران که مشتری نحوه‌ی ارسال را پیک موتوری انتخاب نموده است، مشتری پس از دریافت سفارش مبلغ آن را به پیک تحویل داده و هزینه‌ی پیک را مطابق فاکتور رسمی پرداخت می‌نماید.