روش‌های ارسال

روش ارسال برای اهالی تهران

اهالی تهران می‌توانند از طریق پست پیشتاز و سفارشی یا پیک موتوری سفارش خود را دریافت نمایند. این امر با توجه به علاقه‌ی مشتری و نوع کالای سفارش داده شده تعیین می‌شود.

در سفارش‌های شامل طرح ارسال رایگان، نحوه‌ی ارسال توسط بانیترو انتخاب می‌شود. عمدتا در این طرح ارسال از طریق پست سفارشی صورت می‌گیرد.

روش ارسال اهالی بقیه‌ی شهرها

اهالی بقیه‌ی شهرها، با توجه به نحوه پرداخت و پس از تامین کالا، می‌توانند از طریق پست پیشتاز و سفارشی، تیپاکس یا باربری سفارش خود را دریافت نمایند.

در سفارش‌های شامل طرح ارسال رایگان، نحوه‌ی ارسال توسط بانیترو انتخاب می‌شود. عمدتا در این طرح ارسال از طریق پست سفارشی صورت می‌گیرد.

پست سفارشی و پیشتاز

شما می‌توانید سفارش‌تان را از طریق سرویس‌های پست پیشتاز یا سفارشی دریافت نمایید. در این‌صورت تسویه‌ی سفارش فقط به‌صورت پرداخت در محل خواهد بود. در حال حاضر شرکت پست فقط از طریق پرداخت در محل با فروشگاه‌های اینترنتی همکاری می‌نماید.

در فروش‌های ویژه و جشنواره‌ها، ممکن است برخی کالاها فقط از طریق پست سفارشی ارسال شوند.

با پست کی به دستم می‌رسه؟

جدول زیر زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از سوی بانیترو، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، را با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش نشان می‌دهد.

                             تهران                         بقیه‌ی شهرها

پست پیشتاز          1 الی 2 روز        2 الی 4 روز

پست سفارشی        2 الی3 روز         3 الی 6 روز

پس از تحویل سفارش به پست، مامور پست یک مرتبه جهت تحویل به آدرس اعلام شده توسط مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری، مرسوله به مرکز پستی شهر شما برمی‌گردد. پس از آن مشتری تا یک هفته مهلت دارد تا به مرکز پستی مراجعه و سفارش را دریافت نماید. در غیر این صورت سفارش به آدرس فروشگاه بانیترو بازگشته و مشمول اخذ جریمه می‌گردد.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی، ممکن است با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق دو آدرس زیر رهگیری نمایید.

http://itemtracking.post.ir

http://newtracking.post.ir

هزینه‌ی تقریبی ارسال از طریق پست سفارشی یا پیشتاز، هنگام تکمیل سفارش و انتخاب نحوه‌ی ارسال به اطلاع مشتری می‌رسد. این هزینه را شما به شرکت پست می‌پردازید و درآمد شرکت پست بابت خدمات محسوب می‌شود.

تیپاکس

برای سفارش‌های با مقصد غیر از تهران، مشتریان بانیترو می‌توانند از خدمات شرکت تیپاکس استفاده کنند.

در صورتی‌که وزن سفارش از ۲ کیلو بیشتر شده است، به‌جای پست پیشتاز حتما از این سرویس استفاده نمایند. در این صورت هم هزینه کمتری پرداخت می نمایید و هم مرسوله سریع‌تر به دست شما می‌رسید.

شبکه گسترده توزیع و جمع‌آوری شرکت تیپاکس دارای خدماتی به شرح زیر است:

از آنجا که سرویس‌های تیپاکس کاملاً درب به درب است، سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل و به رایگان تحویل داده می‌شوند.

مشتریانی که آدرس آنها در خارج از بافت شهری در شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش خود با شرایط توافقی اقدام کنند.

 تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

پس از رسیدن محموله به شهر شما، کارمند تیپاکس دو مرتبه به درب منزل‌تان مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور، سفارش به مرکز تیپاکس شهر مورد نظر بازمیگردد. پس از آن مشتری تا ۲ روز مهلت دارد تا به مرکز تیپاکس مراجعه و سفارش خود را دریافت نماید در غیر این‌صورت سفارش به آدرس فروشگاه بانیترو بازگشته و مشمول اخذ جریمه می‌گردد.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند (شهرهای راه دور (دو مسیره) با رنگ سبز مشخص شده‌اند):

آبادان ، آستارا ، آمل ، ابهر و خرمدره ، اسلام آباد ، اراک ، اردبیل ، ارومیه ، اصفهان ، انزلی ، اهواز ، ایلام ، بابل ، بابلسر ، بجنورد ، بروجرد ، بناب ، بندرعباس ، بوشهر ، بوکان ، بهشهر ، بیرجند ، تاکستان ، تالش ، تبریز ، تربت حیدریه ، تنکابن ، جهرم ، چالوس ، خرم آباد ، خرمشهر ، دامغان ، دزفول ، دورود ، رامسر ، رشت ، رفسنجان ، رودسر ، رودبار ،زاهدان ، زرندـ زنجان ، ساری ، ساوه ،  سبزوار ، سمنان ، سنندج ، سیرجان ، شاهرود ، شاهین شهر ، شوشتر ، شهرضا ، شهرکرد ، شهر صنعتی البرز ، شیراز ، شیروان ، صومعه سرا ، علی آباد ، فسا ، فومن ، قائمشهر ، قروه ، قزوین ، قم ، کازرون ، کاشان ، کرج ، کرمان ، کرمانشاه ، کیش ، گرگان ، گنبد ، لاهیجان ، لار ، لنگرود ، مراغه ، مرودشت ، مشهد ، ملایر ، مهاباد ، میاندوآب ، میبد ، نجف آباد ، نکا ، نهاوند ، نیشابور ، همدان  ، یاسوج ، یزد

در سال 95 هزینه‌ی تقریبی حمل و نقل مرسوله توسط تیپاکس برای زیر 6 کیلوگرم حدود 17000 تومان و به‌ازای هر کیلوگرم اضافه بر آن 1600 تومان است. این مبلغ ممکن است با توجه به ارزش محموله و مسافت این مبلغ 1 الی 2 هزار تومان افزایش ‌یابد.

با تیپاکس کی به دستم می‌رسه؟

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر  تک مسیره به طور معمول ۲۴ ساعته است. تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور محسوب می‌شوند، سرویس‌دهی را در ۴۸ تا ۷۲ ساعت به انجام می‌رساند.

پیک موتوری

مشتریان محترم ساکن تهران می‌توانند سفارش خود را از طریق پیک موتوری دریافت نمایند. در این‌صورت سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن به دست‌تان خواهد رسید. همچنین ضمن انتخاب این سرویس، می‌توانید مبلغ سفارش را به صورت پرداخت در محل به پیک بپردازید.

قبل از ارسال توسط پیک موتوری از طرف فروشگاه بانیترو جهت هماهنگی برای تحویل کالا با شما تماس گرفته می‌شود.

هزینه‌ی ارسال از طریق پیک موتوری مطابق با تعرفه ی اپلیکیشن های خدمات پیک مانند الوپیک و اسنپ باکس با مبدا میدان ولیعصر (دفتر بانیترو) خواهد بود.

کالاهای سنگین، حجیم و مایعات

با توجه به نحوهی خدمت رسانی شرکت پست و تیپاکس، ارسال اکثر کالاهای سنگین و حجیم صرفا از طریق تیپاکس یا باربری خواهد بود. در این حالت ممکن است مرسوله‌ از طرف شرکت حمل و نقل مشمول هزینه‌ی بسته‌بندی جداگانه گردد. در این مورد هنگام ارسال سفارش با مشتری هماهنگی به عمل خواهد آمد.

مطمئن باشید بانیترو با تکیه بر تجربیاتش ایمن‌ترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین روش ارسال را به شما پیشنهاد خواهد نمود.