تضمین بهترین قیمت

مشتری گرامی جهت آشنایی با خدمت تضمین بهترین قیمت بانیترو و شرایط آن لطفا محتویات این صفحه را مطالعه بفرمایید.
1تضمین بهترین قیمت در بانیترو یعنی چی؟

تیم بانیترو، که سالهاست در زمینه‌ی لوازم خودرو تجربه دارند، سعی می‌کنند تا ضمن حذف واسطه‌ها باکیفیت‌ترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت در فروشگاه ارائه کنند. با توجه به اینکه اکثر محصولات ارائه شده توسط بانیترو از تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی تامین می‌شود، لذا فروشگاه از رقابتی بودن قیمت‌ها اطمینان کامل دارد. با این حال در مواردی ممکن است که شما مشتری عزیز بتوانید از تیم بانیترو بهتر عمل نموده و ما را در ارائه‌ی قیمت‌های رقابتی‌تر یاری فرمایید.

به همین خاطر و با هدف جلب اطمینان شما عزیزان، با نیترو تا 4 روز پس از سفارش بهترین قیمت را برای شما تضمین می‌نماید. اگر تا 4 روز پس از ثبت سفارش متوجه شدید که فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان ولی با قیمت کمتر موجود دارد یا قیمت کالا از نرخ مصوب تولیدکنندگان یا واردکنندگان بالاتر است؛ می‌توانید درخواست استفاده از خدمت تضمین بهترین قیمت بانیترو را ارسال نموده و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را در اسرع وقت از بانیترو دریافت کنید.

لطفا توجه داشته باشید برای محصولاتی که قیمت آنها تابع نوسات نرخ ارز است، زمان تضمین بهترین قیمت به حداکثر 48 ساعت کاهش می‌یابد.

2تضمین بهترین قیمت به چه شرطی؟

قبل از ارائه‌ی درخواست تضمین بهترین قیمت، لطفا شرایط زیر را مدنظر قرار دهید:

کالای با قیمت پایین‌تر از بانیترو از هر نظر با کالای خریداری شده یکسان باشد. از هر نظر به معنی مدل، برند، رنگ، سایز، نوع و کیفیت گارانتی، کشور سازنده و سایر ویژگی‌های فنی است.

کالا باید در زمان ارائه‌ی درخواست تضمین بهترین قیمت به بانیترو، در سایت یا فروشگاه موردنظر موجود و قابل خریداری باشد. تنها قیمت ارائه شده توسط تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی کالا و یا فروشگاه‌های معتبر و شناخته شده ملاک تصمیم گیری خواهد بود. توجه داشته باشید که این امر به دلیل خودداری فروشگاه بانیترو از ارائه‌ی محصولات بدون گارانتی، قاچاق، تقلبی، معیوب و  بی‌کیفیت است.

تضمین بهترین قیمت شامل تغییرات قیمت توسط بانیترو و انواع جشنواره‌های فروش بانیترو یا سایر فروشگاه‌ها، که در زمان‌های خاص در نظر می‌گیرند، نخواهد شد.

3چطور درخواست تضمین بهترین قیمت بدهیم؟

در صورت درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت، لطفا مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل پشتیبانی بانیترو در صفحه‌ی تماس با ما ارسال فرمایید.

  1. تصویر پیش‌فاکتور فروشگاه با شرایط زیر:

شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

  1. حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار باشد.
  2. صرفا برای همان محصول به تعداد یک عدد و بدون هیچ گونه خدمات اضافی باشد.

در صورتی که فروشگاه‌های اینترنتی مدنظرتان باشد، کافی‌ست آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود.

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای ما محفوظ است. بانیترو می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط خدمت تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.

4سوالی دارید؟
مشتریان گرامی می‌توانند از طریق صفحه‌ی تماس با ما و شماره‌های تماس مندرج در آن، سوالات‌شان را مطرح نمایند.
 

راحت باش با ما، زنگ بزن بهمون


02188928166-67


09102244418-19